Evoluce Poradenství: Cesta k Finančním Cílům

Aktivní správa majetku, investice a finanční poradenství.

Evoluce Poradenství: Cesta k Finančním Cílům

Ahoj, dobrý den,

dnes bych s vámi rád sdílel úvahu, která by měla donutit každého z nás zastavit se na okamžik. Je to poznatek týkající se tzv. 4 fází evoluce v oblasti poradenství, zejména v oblasti finančního poradenství.

Během mé kariéry jsem sledoval vývoj ve světě finančního poradenství, a co jsem zaznamenal, je opravdu fascinující. Logicky bychom očekávali, že lepší práce nahradí tu méně kvalitní, ale v tomto případě se to neděje.

Vysvětlím jak to vnímám. Jak to bylo a jak tomu je dnes.

Fáze Jedna: Levnější pojistka, ale za jakou cenu?

Začalo to jednoduše – někdo přišel s nabídkou lepší a levnější pojistky. Ale pozor, tato výhoda nebyla úplně top. Jako zkrácení pojistné doby a vyloučení některých limitů, o kterých klient neměl ponětí. Nicméně, na první pohled – ušetřeno.

Fáze Dva: Ušetřené peníze investujeme!

Krok vpřed – levnější pojistka a možnost investovat ušetřené peníze. To už zní lépe, než pouhá úspora na pojistce.

Fáze Tři: Komplexní poradenství – Nabízíme vše!

Postupně došlo k fázi, kde nabízíme komplexní poradenství, schopni jsme poradit a prodat cokoli. Zlepšení o další úroveň.

Fáze Čtyři: Vrchol – Majetková správa jako klíč k bohatství!

Dosahujeme vrcholu s nabídkou majetkové správy, kde poradce pomáhá klientům bohatnout a pravidelnými schůzkami vede k dosažení jejich cílů. S profesionálními analytiky za zády vše funguje jak má.

Je zajímavé, že bychom očekávali, že jedna fáze vytlačí druhou. To je samotná podstata evoluce, ale v tomto případě se zdá, že vše existuje vedle sebe.

Takže je na čase, abyste se zamysleli nad tím, kterou z těchto fází chcete využívat. Žijeme ve 21. století, kde máme možnost si vybrat. A nejlepší na tom je, že můžeme hlavně porovnávat.

Osobně jsem rád, že jsem se naučil pracovat s majetkovou správou a tím pomáhat svým klientům dosáhnout jejich vysněných cílů.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

S přáním úspěšného dne,

Martin Pavlan.